aktualności

Wybierz nowy skin do Illaoi!

Czytając temat artykułu pewnie zadaliście sobie pytanie „…ale jak to wybierz? To Riot daje nam wolną rękę?” – dokładnie tak! Tym razem mamy wpływ na to, jaki skin do Illaoi pojawi się w grze.

 

Siema! Jestem Riot DrPh8, grafik koncepcyjny, który pomaga projektować skórki. Jestem tu, żeby pomówić o ILLAOI. Od dwóch lat nie zaznała miłości (jeśli chodzi o skórki, oczywiście!), ale w końcu nadszedł na to odpowiedni moment.

Już od jakiegoś czasu myślałem nad różnymi opcjami skórek dla niej i zdałem sobie sprawę, że istnieje szeroka gama opcji, które można wybrać. Skróciliśmy listę do tych, którymi jesteśmy najbardziej podekscytowani, ale tym razem chcemy pozostawić ostateczny wybór w waszych rękach. Zagłosujcie na skórkę, którą waszym zdaniem powinniśmy stworzyć, a gdy zwycięzca zostanie wyłoniony, będziemy was regularnie informować o jej rozwoju. Co dwa tygodnie będziemy umieszczać posta z naszymi postępami, żeby uzyskać wasze reakcje i opinie.

Oto propozycje:

M.W ILLAOI

  • Pół maszyna, pół człowiek, M.W. walczy o to, by wszystkie żywe istoty przetrwały „Ewolucję” Kreatora Viktora.

POSZUKIWACZKA PRZYGÓD

  • Pokonała starożytne klątwy, odnalazła ukryte świątynie, zbadała dno oceanu i wyszła z tego wszystkiego bez szwanku.

ILLAOI Z OTCHŁANI KOSMICZNEJ

  • Zainfekowana podczas misji w kosmosie Illaoi z Otchłani Kosmicznej i jej „przyjaciel” przeczesują wszechświat, by pozyskać nowych członków rodziny.

illaoi skins

Możecie wejść TUTAJ, aby oddać głos na jedną z powyższych koncepcji.

20-letnia czerwonowłosa dziewoja, w wolnym czasie gra, śpi, je i rekreacyjnie wyzywa kolegów (pozdrawiam Karola frajera). Zamieszkuje sobie Katowice, co roku wpadając na IEM. Lubię poznawać nowych ludzi, więc jeśli chcesz o coś zagadać - pisz~ // LoL: Aurøra // Discord: #5863 sevrine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *