aktualności, Bohaterowie

Zoe: Aspekt Zmierzchu ujawniona!

Właśnie dziś na oficjalnej stronie Ligi ujawniona została Zoe! Możecie już zobaczyć jak dokładnie wyglądają jej zdolności oraz zapoznać się z całą jej postacią.

Nie daj się zmylić jej dziecinnej aparycji — Zoe jest starożytną istotą, kosmicznym posłańcem Targonu. Aspekt Zmierzchu zakrzywia rzeczywistość wszędzie, gdzie się pojawi. Pomimo całej swojej mocy często wymiguje się od obowiązków, by puszczać bańki i robić żarty niczego niespodziewającym się śmiertelnikom. Nikt nie może mieć pewności co do jej zamiarów… no, może poza tym, że chce się dobrze bawić.

 

Umiejętności:

 

Pasywna: WIĘCEJ ISKIEREK!

Po rzuceniu zaklęcia następny podstawowy atak Zoe zada dodatkowe obrażenia magiczne.

Q: GWIEZDNA PIŁECZKA

Zoe wystrzeliwuje gwiazdę, która zadaje obrażenia magiczne na niewielkim obszarze i nakłada jej umiejętność bierną. Zoe może ponownie aktywować tę umiejętność, gdy gwiazda jest w locie, by przekierować ją w inne miejsce blisko siebie. Obrażenia zależne są od odległości przebytej przez gwiazdę w linii prostej.

W: ZŁODZIEJKA CZARÓW

Wrogowie używający Czarów Przywoływacza i przedmiotów upuszczają odłamki zaklęć, które utrzymują się na ziemi przez długi czas. Niektóre stwory zabite przez Zoe również upuszczą odłamek zaklęcia. Zebranie odłamka zaklęcia daje jedno użycie danego czaru lub przedmiotu.
Po użyciu jakiegokolwiek Czaru Przywoływacza, Zoe chwilowo dostaje dodatkową prędkość ruchu i rzuca pociskami w najbliższego wroga (priorytetowo traktuje najbliższego wroga). Każdy pocisk może aktywować jej umiejętność bierną.

E: SENNA BAŃKA KŁOPOTÓW

Zoe rzuca piłkę, która wybucha, zadając magiczne obrażenia pierwszemu trafionemu wrogowi i czyniąc go sennym. Po paru sekundach senni wrogowie chwilowo zasypiają i otrzymują dodatkowe obrażenia od kolejnego zaklęcia lub ataku. Kiedy wróg uśnie, czas odnowienia tej umiejętności zostaje skrócony.

Jeżeli Bańka spudłuje, pozostaje na ziemi jako pułapka. Zyskuje dodatkowy zasięg, jeżeli zostanie rzucona przez ścianę.

R: SKOK PRZEZ PORTAL

Chwilowo przenieś się w wybrane miejsce, a potem wróć. Podczas przenoszenia się możesz normalnie atakować i używać umiejętności, jak i widzieć przez ściany. Jednakże nie możesz się poruszać.

GRA JAKO ZOE

Aspekt Zmierzchu to psotnica z torbą pełną pułapek i zabawek. Otocz wrogów piłkami, gwiazdami i zaklęciami, a później użyj Skoku przez Portal, by nieprzewidywalnie przemieszczać się wokół swojego zabójczego placu zabaw, rzucając umiejętności — również nieprzewidywalnie.

Kiedy włączysz się do walki drużynowej jako Zoe, Złodziejka Czarów zmusi twoich przeciwników do przemyślenia sposobu, w jaki będą używać zaklęć i przedmiotów. Użyty za szybko, ich Błysk staje się twoim Błyskiem — albo jeszcze lepiej, ich Odkupienie staje się twoim zbawieniem.

STANDARDOWY SPLASH ART:

Zoe splashart

CYBERPOP ZOE SPLASHART:

Cyberpop Zoe splashart

„Nikt nie musi dorastać, jeśli tego nie chce. A może musi. Ja nie muszę”.

20-letnia czerwonowłosa dziewoja, w wolnym czasie gra, śpi, je i rekreacyjnie wyzywa kolegów (pozdrawiam Karola frajera). Zamieszkuje sobie Katowice, co roku wpadając na IEM. Lubię poznawać nowych ludzi, więc jeśli chcesz o coś zagadać - pisz~ // LoL: Aurøra // Discord: #5863 sevrine

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *