aktualności, Skiny

PROJECT: Hunters.

Na PBE oraz różnych social-media zaprezentowana została nowa seria skinów PROJECT. Jak zwykle teaser jest naprawdę obiecujący! Pewnie po zobaczeniu go większość osób otwiera już swój portfel i z niecierpliwością wyczekuje 22.11. Póki co, jeśli dalej nie mieliście okazji zobaczyć co i jak – zapraszam niżej!

 

Hunters Teaser

Zacznijmy od najbardziej kozackiego skina jaki nadciąga w tym sorcie, a mowa oczywiście o PROJECT Vayne. Tego nie można opisać, to trzeba zobaczyć!

VAYNE

1820 RP, legendarny

Pamiętajcie, że to dopiero pre-release! Oprócz powyższej prezentacji możecie zobaczyć również jej GŁOS oraz SPECJALNE INTERAKCJE!

 

Jhin

1350 RP

Vi

1350 RP

Nie wiem jak wy, ale dla mnie Vayne to istny masterpiece – taniec, motocykl, WSZYSTKO wygląda wręcz epicko. Dajcie znać, co wy myślicie!

20-letnia czerwonowłosa dziewoja, w wolnym czasie gra, śpi, je i rekreacyjnie wyzywa kolegów (pozdrawiam Karola frajera). Zamieszkuje sobie Katowice, co roku wpadając na IEM. Lubię poznawać nowych ludzi, więc jeśli chcesz o coś zagadać - pisz~ // LoL: Aurøra // Discord: #5863 sevrine

komentarz(e)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *