aktualności

Nowy skin w League of Legends – Mecha Rengar

Mecha Rengar  miał swoją premierę w Patchu 7.22, nasz buszujący w dżungli kot otrzymał nową skórkę wraz z kilkoma wariantami kolorów.

Nowy Rengar wraz z Sionem, Kha’zixem i Aatroxem tworzą grupę MECHA, należącą prawdopodobnie do tego samego uniwersum co PROJECT i Battlecast. Mimo to paleta kolorów dostępna jest jedynie dla skinów Rengara, Kha’zixa i Aatroxa. Być może i fani Siona otrzymają wkrótce swoje upragnione barwy. Tymczasem pozostaje nam jedynie czekać do tego momentu. W jakich kolorach widzielibyście Mecha Siona na polach Summoners Rift?

Mecha Rengar jest do kupienia za 1350 RP zaś całą gamę koloró można dokupić z 33% zniżką za 975RP. Istnieje również możliwość kupienia pojedynczego koloru za 290RP. Istnieje również możliwość zakupienia od razu bohatera, podstawowej skórki i kolorów za 3205RP.

W League of Legends coraz częściej możemy zobaczyć niesamowite skiny, nawet te w niższych cenach zachwycają wielu użytkowników. Wydajecie realne pieniądze na RP by następnie kupić skórki? A może jedynie gracie na skrzynkach? Macie jakieś ulubione skórki? A może warianty kolorowe? Pochwalcie się w komentarzach!

Przyjrzyjcie się też nowej skórce na oficjalnej stronie League 😉
https://eune.leagueoflegends.com/pl/page/new-epic-skin-mecha-rengar-returns-hunt

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *